Акції Google встановили рекорд зростання на Уолл-стріт


Акції Google встановили рекорд зростання на Уолл-стріт

Акції Google Inc. злетіли на торгах у п’ятницю, 13 листопада, на 16,3%, досягнувши рекордних $ 699,62. Капіталізація компанії за одну сесію збільшилася на $66,9 млрд, що є максимальним одноденним зростанням, колись або відзначають на Уолл-стріт.

На закритті ринку 13 листопада капіталізація Google склала $ 478 млрд.

«Зростання ринкової вартості Google за одну сесію став рекордним для Уолл-стріт, перевищивши попередні скачки капіталізації Apple Inc.», – наголошується в повідомленні.

Ринкова вартість Apple 25 квітня 2012 злетіла за один день на $ 46 млрд. Не менш п’яти брокерських компаній – JPMorgan, Bernstein Research, Nomura Research, Jefferies і Evercore – очікують подальшого зростання ціни акцій Google, всі вони поліпшили прогнозну ціну акцій Google на наступні 12 місяців до $ 800 після публікації звіту компанії за третій квартал поточного року.

При ціні акцій в $ 800 капіталізація Google складе порядку $ 547 млрд. Таким чином, Google стане другою компанією після Apple з ринковою вартістю вище $ 500 млрд. Капіталізація Apple в даний час складає $ 740 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua