Українсько-польський стартап, що займається просуванням нерухомості, залучив інвестиції при оцінці $5 млн


Українсько-польський стартап, що займається просуванням нерухомості, залучив інвестиції при оцінці $5 млн

Українсько-польський стартап Prof.Estate, що займається просуванням нерухомості, залучив початкові інвестиції від приватних інвесторів. Провідним інвестором в раунді виступив лондонський інвестиційний бутік Forum Capital.

Розмір вкладень не розкривається, але представники стартапу повідомили, що в рамках раунду інвестори оцінили компанію в $5 млн. Prof.Estate також сформувала наглядову раду, до якої увійшли представники Forum Capital.

Prof.Estate надає послуги digital-маркетингу для забудовників і продавців нерухомості в семи країнах світу. Її заснували українка Марія Рен (Захарченко), яка сьогодні відповідає за розвиток бізнесу, і СЕО проекту поляк Анджей Олійник. Сьогодні компанія має офіси в Лондоні, Києві, Алмати, Москві та Дубаї із загальним штатом 40 осіб. З них 30 працюють у Києві.

Prof.Estate орієнтується на три основні регіони: СНД з центром у Києві, Близький Схід і Північна Африка з центром в Дубаї, а також Центральна та Східна Європа. За перший рік існування Prof.Estate взяв участь в угодах на суму понад $ 500 млн. Компанія також розробляє онлайн-майданчик з продажу нерухомості Homsters, на розвиток якої і планує витратити залучені кошти.

“Продавці нерухомості витрачають понад $ 100 млрд на рік на маркетинг своїх об’єктів і брендів. І все ж у багатьох регіонах світу customer experience, який вони створюють, не відповідає очікуванням покупців. Запуск онлайн-майданчика з продажу нерухомості, що працює за принципом перформанс-маркетингу та оплати за результат, є природним продовженням нашої бізнес-моделі”, – пояснив Анджей Олійник.

Нагадаємо, нещодавно шведський виробник телеком-обладнання Ericsson оголосив про купівлю польсько-української компанії Ericpol. Один з офісів розробки проекту розміщувався у Львові і на його базі буде відкрито центр досліджень і розробки шведської корпорації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua