Кредитори "ПриватБанку" схвалили реструктуризацію на 220 млн


Кредитори "ПриватБанку" схвалили реструктуризацію на 220 млн

Спільні збори утримувачів нот за участю в позиці “ПриватБанку” на 150 млн доларів і акціонера банку, який викупив додаткову емісію нот на 70 млн доларів, 11 листопада схвалили реструктуризацію цінних паперів.

Про це йдеться в повідомленні банку.

Згідно з повідомленням, кількість цінних паперів, які взяли участь у голосуванні, становила 94,46% сумарного випуску.

Операцію підтримали власники 98,26% цінних паперів, вартість яких становить 98,85% суми випуску. Власник 1,74% цінних паперів вартістю 1,15% випуску проголосував проти угоди.

Як повідомлялося, лондонський суд Royal Courts of Justice за підсумками засідання 23 жовтня 2015 дозволив “ПриватБанку” провести спільні збори утримувачів LPN на 150 млн доларів і акціонера банку, який викупив ноти на 70 млн доларів з питання реструктуризації цінних паперів.

Емітент пропонує конвертувати всі ноти в нові LPN, які будуть випущені загальним обсягом 220 млн доларів, зі ставкою купона 11% річних (процентний дохід виплачується двічі на рік – 9 лютого і 9 серпня) і терміном обігу до 9 лютого 2021 року.

Тримачі нот, за винятком держателя нот на 70 млн, які повідомили агента емітента про намір взяти зазначену пропозицію до 9 листопада 2015 року та заблокували відповідні цінні папери на рахунку не пізніше 6 листопада, отримають премію у розмірі 2% від номінальної вартості облігацій у власності.

Після того як пропозиція банку було схвалена власниками більше 75% цінних паперів, вона буде подано на затвердження у лондонський суд.

Санкціонований судом обмін буде обов’язковий для всіх держателів LPN.

Відповідне слухання суду заплановано 13 листопада 2015.

Завершення операції очікується 16 листопада або в наступні дні.

“ПриватБанк” заснований в 1992 році. Станом на 7 липня 2015 його найбільшими акціонерами є Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський з частками по 45,3182%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua