Київський картонний комбінат за 10 міс. збільшив обсяг виробництва на 57%


Київський картонний комбінат за 10 міс. збільшив обсяг виробництва на 57%

Київський картонно-паперовий комбінат (ККПК, Обухів Київської області), лідер целюлозно-паперової галузі України за обсягами виробництва і продажів, у січні-жовтні 2015 року збільшив обсяг виробництва на 57% порівняно з аналогічним періодом 2014 року – до 3 млрд 089 млн грн, повідомляє асоціація “Укрпапір”.

Як повідомлялося, за підсумками січня-вересня поточного року приріст цього показника аналогічного періоду минулого року становив 60,3%, січня-серпня – 62,6%.

Таким чином, темп приросту цього показника ще дещо сповільнився.

Згідно зі статистичними даними асоціації, в натуральних показниках за 10 місяців Київський КПК вперше з початку цього року продемонстрував негативну динаміку виробництва гофротари, скоротивши його на 0,6% – до 161,9 млн кв. м. Випуск картону також кілька – а 0,8%, до 169,3 тис. тонн (у тому числі випуск тарного картону зріс на 7,8% – до 102,9 тис. тонн, тоді як коробкового скоротився на 11,8% до 66,5 тис. тонн).

Як повідомлялося, за підсумками першого кварталу 2015 року ККПК відвоював лідерство з виробництва гофротари у Рубіжанського картонно-тарного комбінату (якого також належить Трипільський пакувальний комбінат) і за підсумками січня-жовтня поки утримує цю позицію.

Випуск паперу-основи (для санітарно-гігієнічної продукції) на ККПК зберігає відставання від минулорічних показників: за десять місяців він впав на 12,7% – до 58,5 тис. тонн. При цьому виробництво туалетного паперу, у випуску якого комбінат лідирує зі значним відривом від інших виробників України, скоротився на 15,3% – до 327 млн рулончиків.

Згідно зі статистикою асоціації, в цілому в Україні за січень-жовтень-2015 випуск картонної тари впав на 16,7% до аналогічного періоду 2014 року – до 612,1 млн. кв. м, картону і паперу – на 10,5%, до 660,4 тис. тонн.

Як повідомлялося, відставання від минулорічних показників здебільшого пов’язане з наявністю в базі порівняння за минулий рік показників Жидачівського ЦПК, що припинив роботу восени 2014 року, а також вимушеною зупинкою великого підприємства “Донецьк-Вторма” на тлі ситуації в Донецьку.

Київський КПК – одне з найбільших підприємств Європи з випуску картонно-паперової продукції. На ньому працює майже 2,2 тис. осіб. Продукція реалізується майже 700 компаніям України, низки країн СНД і далекого зарубіжжя.

У 2014 році комбінат виробив продукції на 2 млрд 508,51 млн грн, що на 17,8% більше, ніж за 2013 рік. При цьому в натуральних показниках випуск гофротари скоротився на 3,8%, картону – на 2%, тоді як виробництво паперу зросло на 3,1%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua