У Казахстані планують розмістити ісламські облігації на суму до $1 млрд


У Казахстані планують розмістити ісламські облігації на суму до $1 млрд

Міністерство фінансів Казахстану в 2016 році планує розмістити сукук (ісламські облігації) на суму до $ 1 млрд.

“Ми зараз внесли зміни до закону, який набуде чинності з січня. Мінфін планує випустити (сукук в обсязі – ред.) До $ 1 млрд в 2016 році”, – повідомив заступник директора департаменту з розвитку фінансового центру і ісламського фінансування Нацбанку Казахстану Алібек Нурбек на семінарі за ісламським соціальному фінансуванню в Алма-Аті в четвер.

За словами А.Нурбекова, це буде перший випуск в рамках програми обсягом до $ 3 млрд. “До $ 3 млрд – це загальна програма. Поки перший випуск, потім частинами будемо випускати протягом пари років”, – уточнив він.

Як раніше повідомлялося, Казахстан планує створення державної ісламської спеціальної фінансової компанії для випуску державних ісламських цінних паперів. Відповідні поправки в законодавство, розроблені Нацбанком, схвалили обидві палати парламенту.

Розробка проекту поправок була зумовлена ​​необхідністю створення законодавчих умов для встановлення цінового орієнтиру (бенчмарка) і зниження вартості випуску державних ісламських бондів.

Банк розвитку Казахстану в 2012 році розмістив дебютний випуск 5-річних сукук на 240 млн малазійських рінггітів (близько $ 80 млн) під 5,5% річних. Серед казахстанських інвесторів було розміщено 38% емісії на 89,4 млн рінггітів, серед малазійських інвесторів – 62%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua