Голова Кредобанка очолить Visa в Україні


Голова Кредобанка очолить Visa в Україні

Керувати розвитком бізнесу Visa в Україні буде Дмитро Крепак.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Дмитро Крепак офіційно вступить на посаду 7 грудня 2015.

«На цій позиції Дмитро відповідатиме за розробку і втілення бізнес стратегії Visa в Україні. До сфери його відповідальності буде входити розвиток бізнесу, оптимізація ресурсів, а також побудова довгострокових відносин з ключовими партнерами компанії з метою подальшого розвитку платіжної індустрії та реалізації », – йдеться в повідомленні.

До Visa Дмитро Крепак був главою правління ПАТ «Кредобанк», а також працював в ПУМБ і Райффайзен Банк Аваль, де керував розвитком роздрібного бізнесу, а також займав керівні пости в департаменті стратегій.

«Дмитро працюватиме c регіональною командою Visa для найкращого втілення в життя бачення і стратегії Visa: а саме, стійкого партнерства для впровадження в Україні все більшої кількості нових платіжних продуктів, технологічних рішень і сервісів, розвитку інфраструктури прийому електронних платежів в нових сегментах торгово-сервісних підприємств і формування позитивного досвіду їх використання у споживачів з метою заміщення готівкових надійнішими, безпечними та інноваційними формами здійснення оплат », – зазначила генеральний менеджер з розвитку бізнесу Visa в групі країн СНД і Південно-Східної Європи Менді Лемб.

Нагадаємо, глава представництва ТОВ «Віза Україна» Світлана Георбелідзе покинула займаний пост 30 вересня 2015 за особистими обставинами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua