Нацкомфінпослуг зобов'яже всі фінорганізації створити сайти


Нацкомфінпослуг зобов'яже всі фінорганізації створити сайти

Фінансові організації в Україні мають забезпечити створення і розміщення в інтернеті власних веб-сайтів, а також внести інформацію про них в реєстраційну картку юридичної особи.

Про це повідомляє прес-служба Національної комісії, що здійснює держрегулювання ринку фінансових послуг (Нацкомфінпослуг).

Згідно з оприлюдненим проектом розпорядження б затвердження положення про розкриття фінансовими організаціями інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних, що не мають власних веб-сторінок організації повинні створити їх і повідомити про це регулятора протягом трьох місяців з дня набуття чинності розпорядження дію.

Документ також закріплює обсяг інформації, яка повинна бути розміщена на веб-сторінці: повну назву, адресу, повний перелік надаваних фінансових послуг, інформація про власників, які володіють часткою (пакетом акцій) не менше 10% статутного капіталу та інших пов’язаних осіб, інформацію про юросіб , контрольованих учасниками фінорганізації.

На сайті також необхідно розмістити перелік членів наглядової ради та виконавчого органу організації, інформацію про підрозділи фінансової організації, а також ліцензії, дозволи, фінансову звітність.

Інформація повинна розміщуватися українською мовою, однак при бажанні можливе додаткове розміщення її російською або іншими мовами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Держфінпослуг
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua