Вклади народу: Фонд гарантування повідомив, скільки відшкодування сплачено за два роки


Вклади народу: Фонд гарантування повідомив, скільки відшкодування сплачено за два роки

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за останні два роки вивів з ринку 63 фінустанови і виплатив вкладникам цих банків більше 54 мільярдів гривень відшкодування за вкладами.

Про це повідомляється на сайті Фонду гарантування вкладів з посиланням на заяву його директора-розпорядника Костянтина Ворушиліна на розширеному засіданні адміністративної ради фонду за участю прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, голови Національного банку Валерія Гонтарєва, міністра фінансів Наталії Яресько.

Для порівняння, як зазначив Ворушилін, в 1998-2013 роках фонд вивів з ринку 34 банку і за ці 15 років виплатив вкладникам 5,8 мільярда гривень відшкодування.

За інформацією фонду, для фінансування виплат отримані запозичення у держави на 45,1 мільярда гривень, а також фонд активно підвищує ефективність роботи з активами неплатоспроможних банків. За його оцінками, балансова вартість таких активів перевищує 382 млрд гривень, а оцінна – всього 93,72 мільярда гривень.

Також повідомляється, що фонд удосконалює свою структуру, працюючи над створенням департаменту розслідування і запобігання корупції, служби внутрішнього аудиту, а також над консолідацією процесів фінансової та операційної діяльності фонду та неплатоспроможних банків.

Крім цього, фонд створює департамент консолідованої продажу та управління активами, щоб зосередити прийняття всіх рішень в цій сфері виключно у фонді, оскільки на сьогодні уповноважені особи в неплатоспроможних банках мають досить широку автономію для прийняття рішень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua