GlobalMoney спростовує звинувачення у фінансуванні тероризму


GlobalMoney спростовує звинувачення у фінансуванні тероризму

Компанія GlobalMoney (Київ) просить Генеральну прокуратуру дати правову оцінку звинуваченням компанії у фінансуванні тероризму з боку депутата Верховної Ради Максима Полякова (фракція “Народний фронт”).

Про це йдеться в повідомленні компанії.

GlobalMoney подала до суду позов про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації, а також звернулася до Генеральної прокуратури із заявою про тиск з боку депутата Максима Полякова, який публічно звинуватив компанію у фінансуванні тероризму.

На брифінгу у Верховній Раді Максим Поляков повідомив, що силовики провели обшуки та вилучили сервери у платіжної системи 24NonStop у зв’язку з підозрою у фінансуванні тероризму.

Він заявив, що підприємство підозрюється у фінансуванні операцій на окупованих територіях, а всі платіжні системи, які працюють у зоні АТО, прямо або побічно сприяють терористам.

За його словами, об’єднання “Депутатський контроль” провело власне розслідування, успішно перевівши 44 гривні на рахунок гарячої лінії об’єднання за допомогою терміналу самообслуговування в місті Макіївка.

Даний телефонний номер обслуговується компанією “МТС”.

Поляков вимагає від Національного банку призупинити ліцензію компанії GlobalMoney.

GlobalMoney зазначає, що правоохоронні органи не мають претензій до діяльності організації, яка працює в Києві, відповідно до чинного законодавства.

Компанія запевняє, що ніяких обшуків в приміщеннях нашої компанії правоохоронні органи не проводили, листів-попереджень від регулятора нам не надходило.

За словами GlobalMoney, вони взагалі не мають платіжних терміналів.

Представники компанії підкреслюють, що робота на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей була припинена ще в минулому році, а заяви народного депутата в компанії розглядають як спробу тиску на бізнес.

Компанія вже подала позов до суду про захист ділової репутації і вимагає від депутата спростувати недостовірну інформацію.
Також GlobalMoney звертається до Генпрокуратури з проханням дати правову оцінку діям Максима Полякова в частині його спроб протидіяти законній господарській діяльності підприємства шляхом зловживання службовим становищем.

Як повідомляло агентство, GlobalMoney – внутрішньодержавна небанківська платіжна система, що надає послуги операцій з електронними грошима.

Система GlobalMoney дозволяє оплачувати через Інтернет за допомогою електронних грошей послуги мобільного зв’язку, комунальні та інші послуги.

Емісію електронних грошей GlobalMoney здійснює Державний Ощадний банк.

Засновниками компанії є ЗНВКІФ “Європейські технології”, Quick Payment System (Великобританія), Олександр Євгенович Тютюн і Олександр Олександрович Тютюн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua