Walt Disney зафіксувала рекордні показники за підсумками року


Walt Disney зафіксувала рекордні показники за підсумками року

Американська Walt Disney Co., найбільша в світі компанія в сфері розваг та медіа, збільшила чистий прибуток у четвертому фінансовому кварталі на 7,3% і зафіксувала рекордні показники за підсумками всього фінансового року.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток за підсумками кварталу, що завершився 3 жовтня, склав $1,61 млрд, або $0,95 у розрахунку на акцію, порівняно з $1,5 млрд, або $0,86 на акцію, за аналогічний квартал попереднього фінроку.

Прибуток Walt Disney без урахування разових факторів збільшився до $1,2 на акцію з $0,89 на акцію роком раніше.

Аналітики, опитані агентством Bloomberg, в середньому прогнозували цей показник на рівні $1,14 на акцію.

Виручка компанії в четвертому фінкварталі підвищилася на 9% – до $13,51 млрд. Середній прогноз експертів для цього показника становив $13,56 млрд.

Операційний прибуток найбільшого підрозділу Disney, що об’єднує медійні активи, у тому числі кабельні мережі ABC і ESPN, в минулому кварталі зріс на 27% – до $1,82 млрд, виручка цього бізнесу збільшилася на 12% – до $5,83 млрд.

Підрозділ, що управляє тематичними парками, збільшив операційний прибуток на 7%, виручку – на 10%.

Операційний прибуток бізнесу Walt Disney з випуску споживчих товарів підскочив на 10%, виручка – на 11%. Поліпшення показників цього підрозділу пов’язане, зокрема, з хорошими продажами ліцензійних товарів за мотивами анімаційної стрічки “Холодне серце”, зазначають у компанії.

Чистий прибуток і виручка Walt Disney за підсумками усього минулого фінроку досягли рекордних рівнів. Так, чистий прибуток збільшився на 12% – до $8,4 млрд, виручка – на 7% – до $52,5 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua