Стало відомо, скільки коштів на субсидії закладено в проекті бюджету на 2016 р


Стало відомо, скільки коштів на субсидії закладено в проекті бюджету на 2016 р

У проекті бюджету на 2016 рік закладено 43 млрд грн на субсидії. Про це в кулуарах парламенту сказав журналістам міністр соціальної політики Павло Розенко.

“На сьогоднішній день 43 млрд коштів на наступний рік закладено на субсидії проти 24 млрд грн, які плануються на цей рік. Але якщо ми побачимо, що кількість людей, які планують отримати субсидії більше, ніж ми робили розрахунки, очевидно, що розрахунки змінять і суму змінять “, – зазначив П.Розенко.

За словами П.Розенко, на сьогодні вже 4 млн сімей подали заяви на отримання субсидій.

Він також додав, що очікує як мінімум 1 млн заяв до кінця року, проте зазначив, що уряд не ставить ніяких обмежень в цьому питанні.

Нагадаємо, в січні-серпні 2015 за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулися 123,6 тис. домогосподарств міста Києва, майже в 3 рази більше, ніж у січні-серпні 2014 року.

За інформацією Держстатистики, в січні-серпні 2015 субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначили 121,7 тис. домогосподарств, що становило 98,4% від загальної кількості домогосподарств, які звернулися за субсидіями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua