1277
Прокуратура викрила масштабні махінації Космічного агентства України
— Кримінал
Головна військова прокуратура України викрила розтрату бюджетних 47,9 млн грн колишнім керівництвом Державного космічного агентства України на користь приватних структур.
Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.
Як наголошується, посадові особи в листопаді 2012 року в рамках міжнародної програми створення на території Бразилії космічного ракетного комплексу “Циклон-4” за посередництва брокерської фірми застрахували ракетоносій як готовий об’єкт на період його транспортування та передстартової підготовки.
При цьому комплекс досі готовий всього на 65%.
На користь приватних страхових фірм, у тому числі іноземних, за відсутності предмета страхування, сплатили 47,9 млн грн (5,9 млн дол.) під гарантії держави.
За цими фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення за ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата бюджетних коштів в особливо великих розмірах).
За матеріалами: Газета по-Українськи
Поділитися новиною
Також за темою
На Житомирщині зупинили незаконний видобуток піску на військовому полігоні
В МВС попередили про шахраїв, які продають авто: як розпізнати обман
СБУ ліквідувала масштабну схему розкрадання пожертв для ЗСУ
На Тернопільщині ексбанкір підробляв картки й ошукав клієнтів більш ніж на 1 млн грн
У серпні всі перевірені декларації виявилися з порушеннями — НАЗК
В Україні арештували хакерів, які завдали мільярдні збитки світовим компаніям