ЄБРР надасть "Українським аграрним інвестиціям" кредит в $ 20 млн


ЄБРР надасть "Українським аграрним інвестиціям" кредит в $ 20 млн

Європейський банк реконструкції та розвитку в рамках схваленої раніше програми допомоги існуючим українським клієнтам на EUR150 млн може надати компанії “Українські аграрні інвестиції” (УАІ) кредитну лінію на поповнення оборотного капіталу в розмірі $ 20 млн.

Як говориться в повідомленні банку, рада директорів банку планує розглянути відповідний проект 9 грудня цього року.

“Кредит дозволить існуючому клієнту банку забезпечити достатній обсяг оборотного капіталу для сельхозобработкі 195 тис. га в сезонах 2016/2017”, – відзначає ЄБРР, вказуючи на існуючий криза ліквідності українських компаній.

УАИ і експлуатує понад 70 господарств, розташованих у Північній та Західній Україні, і співпрацює з ЄБРР з 2010 року. Торік банк уже надав УАИ за подібною програмою кредитну лінію $13 млн, однак тоді йшлося про 175 тис. га.

ЄБРР – найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. Станом на 1 вересня 2015 банк взяв на себе зобов’язання щодо надання EUR11 млрд в рамках 346 проектів в країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua