Призупинено рішення ДКЦПФР про анулювання ліцензії ПФТС


Призупинено рішення ДКЦПФР про анулювання ліцензії ПФТС

Державна регуляторна служба призупинила рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про анулювання ліцензії фондовій біржі ПФТС до розгляду апеляції.

Про це йдеться в повідомленні біржі.

6 жовтня НКЦПФР було прийнято рішення про анулювання ліцензії ВАТ “Фондова біржа ПФТС” на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку.

Біржа звернулася в експертно-апеляційну раду з питань ліцензування при Державній регуляторній службі з апеляцією на зазначене рішення НКЦПФР.

У зв’язку з подачею апеляції рішення НКЦПФР про анулювання ліцензії біржі призупинено до прийняття Державною регуляторною службою рішення за результатами розгляду апеляції.

Розгляд апеляції очікується в листопаді.

На даний момент біржа працює в штатному режимі і продовжує виконувати всі свої зобов’язання перед контрагентами за укладеними договорами.

Як повідомляло агентство, наприкінці вересня НКЦПФР отримала від фондової компанії “Фаворит” (Київ) та інвестиційної компанії ICU пропозиції про викуп частки “Московської біржі” в фондовій біржі ПФТС.

Акціонером фондової біржі ПФТС з часткою 50,0156% акцій є “Московська біржа” (Росія).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua