Фонд гарантування вкладів почне виплати вкладникам банку "Фінанси та Кредит"


Фонд гарантування вкладів почне виплати вкладникам банку "Фінанси та Кредит"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 4 листопада почне виплати вкладникам-фізичним особам неплатоспроможного банку “Фінанси та Кредит” через установи державного Ощадбанку, Першого українського міжнародного банку, Альфа-Банку (усі – Київ) і банку “Південний” (Одеса), повідомив ФГВФО на веб-сайті.

Згідно з повідомленням, виплати здійснюватимуться за договорами, термін дії яких закінчився до 1 листопада, і за договорами поточного банківського рахунку в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тис. грн.

Про терміни та порядок виплати вкладникам, термін дії договорів яких закінчується після 1 листопада, а також за договорами карткового банківського рахунку ФГВФО оголосить додатково.

Раніше повідомлялося, що ФГВФО 18 вересня ввів адміністрацію в банк “Фінанси та Кредит”, який Національний банк України визнав неплатоспроможним 17 вересня.

Банк “Фінанси та Кредит” засновано в 1990 році. Його основним бенефіціаром виступає український бізнесмен, народний депутат, мажоритарій і CEO гірничорудної компанії Ferrexpo Костянтин Жеваго.

За даними НБУ, за розміром загальних активів на 1 липня 2015 банк займав 10-е місце (38,88 млрд грн) серед 127 діючих у країні банків. Його зобов’язання перед фізособами на цю дату були рівні 16,98 млрд грн, у тому числі у валюті – 11,61 млрд грн..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua