BMW несподівано збільшила чистий прибуток в III кварталі на зростанні продажів позашляховика X5


BMW несподівано збільшила чистий прибуток в III кварталі на зростанні продажів позашляховика X5

Німецька Bayerische Motoren Werke (BMW), найбільший у світі виробник автомобілів класу “люкс”, несподівано збільшила чистий прибуток у третьому кварталі 2015 на тлі зростання продажів позашляховика X5 і сильних показниках в Китаї.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, чистий прибуток в липні-вересні підвищився на 20,5% – до 1,58 млрд євро в порівнянні з 1,31 млрд євро за аналогічний період роком раніше.

EBIT збільшилася на 4,3% – до 2,35 млрд євро, опинившись вище середнього прогнозу експертів, опитаних агентством Bloomberg, на рівні 2,16 млрд євро.

Квартальна виручка компанії підскочила на 14%, до 22,3 млрд євро. Показник збігся з прогнозами експертів.
Співвідношення EBIT до виручки в автомобільному підрозділі BMW – показник рентабельності цих операцій – в минулому кварталі склав 9,1% проти 9,4% роком раніше. Цільовим є показник в 8-10%.

Сукупні продажі автомобілів BMW, MINI і Rolls-Royce в липні-вересні збільшилися на 6,9%, до 545 тис. машин. Виробництво автомобілів підвищилося на 9%, до 595 тис. машин.

За 9 місяців 2015 року продажі автомобілів BMW виросли на 5,8%, тоді як його основні конкуренти, Audi і Mercedes, підвищили продажу на 3,8% і 16% відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua