Нараховані в неопалювальний період субсидії будуть перераховуватися на опалювальний сезон автоматично, - Яценюк


Нараховані в неопалювальний період субсидії будуть перераховуватися на опалювальний сезон автоматично, - Яценюк

Кабінет міністрів України ухвалив рішення, згідно з якими субсидії на покриття вартості житлово-комунальних послуг, нараховані в неопалювальний період, автоматично перераховуються на опалювальний період, запевнив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Для того, щоб субсидії оформлялися набагато швидше, Кабінет міністрів України прийняв рішення, за яким субсидії, які були нараховані в неопалювальний період, автоматично перераховуються на опалювальний період, без надання додаткових заяв, декларацій і будь-яких довідок”, – сказав А.Яценюк.

“Тому що одна субсидія була призначена в неопалювальний сезон, а інший розмір субсидії призначається, коли розпочався опалювальний сезон”, – пояснив він.

Прем’єр нагадав, що минулого року оформили субсидії 450 тис. українських сімей, а нинішньому їх отримує кожен третій українець.

“Таких є 3,8 млн українських сімей. Ми очікуємо, ще близько 1 млн українських сімей звернуться за субсидіями”, – зазначив А.Яценюк.

Глава уряду також нагадав, що Кабмін розгорнув програму енергоефективності по видачі т.зв. “теплих кредитів”, частина з яких компенсується за рахунок коштів держбюджету.

“Якщо ви берете кредит на котел, утеплення будинку або на нові вікна, то держава компенсує від 20 до 60% такого кредиту”, – зазначив А.Яценюк, додавши, що такі кредити вже отримали 60 тис. сімей у загальній сумі на 800 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua