Tesla подвоїть виробництво в Європі


Tesla подвоїть виробництво в Європі

Американський виробник електромобілів Tesla Motors розширив виробництво своїх автомобілів на заводі у голландському місті Тілбург за допомогою нової складальної лінії.

За допомогою розширення свого підприємства компанія планує збільшити продажі на континенті і довести виробництво автомобілів до півмільйона на рік по всьому світу до 2020 року. Завдяки новій складальній лінії обсяг виробництва машин зросте з 200 до 450 одиниць на тиждень.

Машинокомплекти доставлятимуться з заводу у Фрімонті, штат Каліфорнія. У Тілбурзі на автомобілі будуть встановлювати силові установки, комплекти батарей і задні підрамники.

Голова Tesla Елон Маск повідомив про готовність розглянути можливість відкриття інших європейських заводів на початку 2016 року.

Американська компанія Tesla Motors заснована в 2003 році як розробник і виробник електромобілів і технологій, пов’язаних з ними. Крім електромобілів, компанія за власною технологією виробляє батареї і електродвигуни та продає іншим автомобільним компаніям, зокрема – Toyota і Daimler. За підрахунками аналітиків, більше половини продажів Tesla припадає на США, близько 30% – Європу і трохи більше 10% – Китай, який, тим не менш, називають найперспективнішим ринком для компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua