АМКУ дозволив пов'язаним фізособам купити понад 50% Асвіо Банку


АМКУ дозволив пов'язаним фізособам купити понад 50% Асвіо Банку

Антимонопольний комітет дозволив кільком пов’язаним фізичним особам купити понад 50% входить до групи невеликих Асвіо Банку (Чернігів).

Про це йдеться в повідомленні комітету.

“Надано дозвіл пов’язаним фізичним особам – громадянам України на придбання акцій ПАТАсвіо Банк “, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства”, – йдеться у ньому.

3 вересня Національний банк погодив опосередковану концентрацію депутатом Верховної Ради Олександром Супруненком (позафракційний) 65,97% Асвіо Банку.

В даний час пакет акцій Супруненко становить 17,3710%, тоді як його брат володіє 0,0003%.

У серпні комітет Нацбанку з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем погодив спільне придбання істотної участі братів Супруненко в банку на рівні 65,9681% акцій.

Вони планують збільшити свою частку на 505406462 (48,6%) штук простих іменних акцій на вторинному ринку і на 119 000 000 (11,45%) акцій під час другого етапу допрозміщення акцій банку.

Як повідомляло агентство, за даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 86-е місце (608, 6 млн гривень) серед 127 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Асвіо Банк АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua