Microsoft оголосила про покупку розробника хмарних ІБ-рішень Adallom


Microsoft оголосила про покупку розробника хмарних ІБ-рішень Adallom

Microsoft оголосила про покупку ізраїльського розробника хмарних рішень інформаційної безпеки (ІБ) Adallom. Фінансові умови операції не розголошуються, але ЗМІ відомо про них.

За даними видань Fortune і The Wall Street Journal, за придбання Adallom корпорація Microsoft заплатила близько $320 млн. Обізнані джерела TechCrunch називають менш велику суму – $250 млн.

Заснований в 2012 році стартап Adallom пропонує компаніям сервіс, що дозволяє захистити від кіберзагроз такі хмарні продукти, як Google Apps, Salesforce.com, ServiceNow і Office 365. Незважаючи на продаж компанії, вона збереже підтримку додатків-конкурентів Microsoft. Всі 80 співробітників Adallom залишаться працювати в Ізраїлі.

Технології Adallom можуть знайти застосування в Retail Management System, Azure Active Directory, Azure та інших продуктах Microsoft. За рахунок покупки ізраїльської приватної фірми американський IT-гігант зможе поліпшити можливості корпоративних систем кібербезпеки. У Microsoft оцінюють бізнес Adallom в $10 млн на рік, знає джерело Fortune.

За прогнозами аналітиків Forrester Research, до 2020 року обсяг ринку сервісів хмарної безпеки виросте до $ 2 млрд з нинішніх $282 млн. Перспективи такого бізнесу розуміє не тільки Microsoft, але і Cisco і HP, які раніше в 2015 році придбали учасників цього ринку OpenDNS і Voltage Security відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua