"АвтоКрАЗ" відновлює постачання авто багаторічним партнерам в Грузії та Молдові


"АвтоКрАЗ" відновлює постачання авто багаторічним партнерам в Грузії та Молдові

ПАТ “АвтоКрАЗ” (Кременчук Полтавської обл.), єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, уклав контракти на постачання автомобілів з багаторічними партнерами в Грузії та Молдові, повідомила прес-служба компанії.

Як уточнила прес-секретар “АвтоКрАЗ” Діна Стеганцева, при цьому можна говорити про відновлення поставок цим замовникам після тривалої перерви: в Молдову востаннє вантажівки поставлялися в 2008 році, а до Грузії – в 2012-му.

Згідно прес-релізу, зокрема, для замовника з Грузії будуть виготовлені спецавтомобілі КрАЗ на базі повнопривідного шасі КрАЗ-63221 колісної формули 6х6.

На шасі цієї моделі з односхилою ошиновкою коліс буде встановлена цистерна АТЗ-11 для перевезення світлих нафтопродуктів, а шасі з двосхилою ошиновкою коліс буде оснащено сортиментовозним обладнанням.

Обидва типи спецавтомобіля, на вимогу замовника, матимуть силовий агрегат у складі двигуна Ford екологічного класу Євро-3 зі зчепленням MFZ-430 і коробкою передач Fast Gear.

“Ми тільки недавно стали оснащувати серійні автомобілі двигуном Ford, але вже спостерігається інтерес покупців до автомобілів в такому оснащенні і вже пішли на них замовлення”, – зазначила агентству Д.Стеганцева, додавши, що компанія, за результатами експлуатації цих авто, сподівається на подальші замовлення для грузинського партнера.

Для контрагента з Молдови Кременчуцький автозавод виготовить самоскиди КрАЗ-65055 (6х4) обсягом платформи 12 кубометрів в стандартній комплектації.

Вони будуть експлуатуватися в кар’єрах найбільшого будівельного об’єднання цієї країни для перевезення щебеню з місця розробки до будівельних об’єктів.

“АвтоКрАЗ” випускає 33 базові моделі, більше 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки і Збройних силах України.

Компанія в січні-серпні випустив 843 автомобіля – на 15% більше, ніж за той же період 2014 року, їх продажі зросли на 8%, до 758 автомобілів.

“АвтоКрАЗ” входить до складу фінансово-промислової групи “Фінанси та Кредит” українського бізнесмена Костянтина Жеваго.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua