Правління А-Банку очолить екс-заступник голови ПриватБанку


Правління А-Банку очолить екс-заступник голови ПриватБанку

Головою правління Акцент-Банку (А-Банк) з 3 вересня призначений Юрій Кандауров, повідомляється в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення ухвалене на підставі рішення наглядової ради від 12 лютого 2015 року, а також отримання письмової згоди Національного банку України на вступ Кандаурова на посаду.

Крім того, заступником голови правління призначена Наталія Крашеніннікова, що тимчасово виконувала обов’язки голови правління до погодження з НБУ кандидатури Кандаурова.

Як повідомлялося, Кандауров до травня-2013 обіймав посаду заступника глави правління ПриватБанку, а потім очолював грузинський ПриватБанк.

Нагадаємо, “Акцент-банк” було створено в 1992 році. За даними банку, у нього 13 акціонерів, жоден з яких не має істотної участі в статутному капіталі фінустанови. Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 липня 2015 Акцент-банк займав 47-е місце (2578000000 грн) серед 127 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua