Березкін офіційно повідомив, що продав групу «Креатив»


Березкін офіційно повідомив, що продав групу «Креатив»

Засновники промислової групи «Креатив» вийшли зі складу акціонерів. 80% маслоекстракційного бізнесу, а також виробництво жирів, маргаринів і спредів в липні 2015 року перейшли до інших власників.

Про це повідомили в прес-службі групи.

«Після рішення ряду загальних питань, ми будемо продовжувати розвиток бізнесів, які залишилися в нашій структурі, – зазначив Максим Березкін, екс-голова Наглядової ради промислової групи «Креатив» – Оскільки з масляним бізнесом тісно пов’язана назва «Креатив», цей бренд буде належати новим власникам. Хочеться побажати співробітникам «Креативу» всього найкращого і нових досягнень. У планах нашої команди – зосередити свої зусилля на розвитку структури та вдосконаленні процесів нової компанії. Попереду нові виклики та проекти, до яких ми готові, тому що як і раніше компанію очолюють компетентні й цілеспрямовані професіонали ».

Як відзначили в прес-службі, офіційні повідомлення щодо групи «Креатив» будуть надані після фінальної реструктуризації цієї компанії.

Інформація про нову компанію, створену екс-власниками «Креативу», також буде надана прес-службою нової компанії після завершення процесів реструктуризації бізнесу.

Нагадаємо, серед претендентів на актив ЗМІ називали лідера галузі – компанію Андрія Веревського Кернел, а також бізнесмена Леоніда Юрушева.

Тепер уже екс-власник «Креативу» Станіслав Березкін входить в ТОП-100 найбагатших українців рейтингу Forbes.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua