Новим співвласником мережі WOG може стати компанія "ТРАФІГУРА", - ЗМ


Новим співвласником мережі WOG може стати компанія "ТРАФІГУРА", - ЗМ

Компанія ТРАФІГУРА, яка є одним з трьох найбільших світових трейдерів нафтопродуктів, металів і мінералів, має намір купити 50% акцій української компанії WOG.

Про це стало відомо кореспондентам Газета.ua з власних джерел, близьких до ТОП-менеджменту компанії ТРАФІГУРА.

Зокрема, ТРАФІГУРА намір придбати частку у власності мережі АЗС WOG (за різними даними оперує близько 500 станціями в Україні) та інфраструктури з реалізації палива в Україні. Чи є продаж частки Херсонського нафтопереробного заводу частиною угоди, поки невідомо.

Переговорний процес триває більше півроку. Чи перешкодить смерть одного із засновників компанії Ігоря Єремєєва, поки також залишається під питанням.

Зараз сума можливої ​​угоди не розголошується. Також не відомо, чи йде мова про продаж частки Єремєєва його спадкоємцями або про продаж часток акцій всіх інших акціонерів.

Як повідомляється, компанія WOG входить до групи компаній КОНТИНІУМ, що належать нині покійному Ігорю Єремеєву, Степану Івахіву, Сергію Лагуру і Петру Димінському.

За даними видання, компанія WOG в 2014 р займала 12 місце в рейтингу найбільших українських компаній з товарообігом понад 19 млрд. грн. При цьому компанія була №1 у списку серед інших підприємств нафтогазового сектора.

Компанія ТРАФІГУРА має у власності активи вартістю 39 млрд.доларів США, у тому числі підрозділ PUMA Energy, що оперує автозаправними станціями в 45 країнах світу з товарообігом орієнтовно 13 млрд. доларів США в 2014 р. Загальний товарообіг групи компаній ТРАФІГУРА в 2014 році склав більше 68 млрд. доларів США. Офіси компанії ТРАФІГУРА розташовані в 67 країнах світу, серед яких – Сінгапур, Женева, Москва та інші.

Як повідомляється, раніше новина про можливість приєднання до WOG нового акціонера звучала в програмі “Гроші” на телеканалі “1 + 1”, проте в своєму сюжеті журналісти не уточнили, хто саме може придбати такий пакет української компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua