«Воля» збільшить інвестування в Україну до 400 млн гривень


«Воля» збільшить інвестування в Україну до 400 млн гривень

Найбільший в Україні оператор кабельного телебачення і один з провідних провайдерів компанія «Воля» планує збільшити інвестування в Україну цього року в 2 рази до 400 млн гривень.

Про це заявив генеральний директор компанії Джордж Жембері.

«Ми вкладаємо в Україну цього року 400 млн гривень. Наприклад, в технологію OTT (Over The Top). Ми запустили на її основі послугу інтерактивного телебачення – «ВОЛЯ Smart HD» – близько двох років тому, але її вдосконалення вимагає постійних вливань. Крім того, модернізуємо наші інтернет-мережі », – розповів він.

За його словами, п’ять років тому в Києві і ряді інших міст послуга інтернет-доступу працювала на базі технологічного стандарту, зараз – на технології DOCSIS 3.0. «А в деяких містах (Запоріжжя, Київ, Кіровоград, Луцьк та Львів) вже на новітній версії – EuroDOCSIS, за рахунок чого не тільки підвищилася швидкість, але і з’явилася можливість використовувати сітку частот, що не створює перешкод інтернет-мережам в Європі», – додав Жембері.

У «Волі» відзначають, що з кожним роком ці поліпшення стоять все більше і більше. І це не разове, а тривале інвестування.

Як відомо, раніше компанія інвестувала щорічно в Україні близько 200 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua