"Аерофлот" придбає головного конкурента за 1 рубль, - ЗМІ


"Аерофлот" придбає головного конкурента за 1 рубль, - ЗМІ

Російська авіакомпанія “Аерофлот” придбає другу авіакомпанію РФ “Трансаеро” всього за один рубль. Про це повідомило“Інтерфаксу” джерело, знайоме з деталями операції, що готується.

Про те, що “Аерофлот” збирається придбати “Трансаеро”, повідомили джерела в уряді і близькі до “Аерофлоту” відразу декільком російським ЗМІ. Рішення було прийнято у вівторок на нараді під керівництвом першого віце-прем’єра РФ Ігоря Шувалова.

Угода проводиться “в інтересах подальшого розвитку цивільної авіації та створення однієї з найбільших у світі авіатранспортних груп”. “Акціонери “Трансаеро” розраховують, що дана міра сприятиме інтересам пасажирів, працівників і партнерів авіапідприємства”, – йдеться в повідомленні авіаперевізника.

Представник “Аерофлоту” також підтвердив, що компанія планує придбати акції «Трансаеро». “Діяльність “Трансаеро” буде реструктуризована і інтегрована на операційному рівні “, – зазначив співрозмовник агентства.

Російський “Аерофлот” є державною авіакомпанією. Основні власники “Трансаеро” – Ольга та Олександр Плешакова. Як відзначають “Ведомости”, авіакомпанія перебуває у важкому фінансовому становищі, вона накопичила боргів майже на 65 млрд рублів (близько мільярда доларів) при прибутку до вирахування податків в 7,5 млрд рублів (приблизно 110 млн доларів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua