Китай перейшов від підтримки ринку до полювання на "шкідників"


Китай перейшов від підтримки ринку до полювання на "шкідників"

Міністерство громадської безпеки КНР притягнуло до відповідальності 197 осіб за звинуваченнями в поширенні неправдивої інформації (у тому числі про нещодавні вибухи в Тяньцзіні).

Відзначається, що в рамках облави на біржових “шкідників” правоохоронці закрили 165 акаунтів в Інтернеті, з яких поширювалися явно неправдиві чутки про стан фондового ринку. Деякі підозрюються в ринкових маніпуляціях і інсайдерській торгівлі.

З середини червня за вказівкою “зверху” інвестфонди з державною участю, держкомпанії та приватні брокерські фірми витратили на фондові інтервенції з метою стабілізації ринку в цілому 1,3 трильйона юанів (200 мільярдів доларів). Незважаючи на безпрецедентну суму, індекс Шанхайської біржі Shanghai Com posite впав на 38%, після того як 12 червня досяг максимуму в 5178 пунктів.

Китайські власті визнали, що спроба порятунку фондового ринку провалився через те, що більшість ініціатив розкривалися публічно, а не трималися в секреті (інформація про прийняті заходи тільки посилювала паніку), повідомила FT з посиланням на висновки присвяченого фондового ринку засіданні

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua