Водіїв "Київпастрансу" навчатимуть пілоти "Формули-1" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Водіїв "Київпастрансу" навчатимуть пілоти "Формули-1"

Технології&Авто
1799
КП “Київпастранс” буде співпрацювати з пілотами “Формули-1” для підготовки молодих фахівців-водіїв громадського транспорту.
Про це повідомляє сайт підприємства.
Наголошується, що 12 серпня відбулася зустріч гендиректора “Київпастранс” Сергія Майзеля і лідера офісу “Формула-1” в Україні французького пілота, чемпіона світу з автогонок Жеремі Дюфура, де був підписаний договір про співпрацю.
“Співпрацю з Жеремі розглядаємо як перехід на новий рівень системи підготовки та тестування водіїв для забезпечення безаварійної роботи наземного пасажирського транспорту з використанням його знань і досвіду безаварійного водіння транспортним засобом”, – зазначив Майзель.
За словами Дюфура, він має намір підвищувати водійську культуру і кваліфікацію київських водіїв громадського наземного транспорту, що забезпечить новий професійний і європейський рівень безпеки пасажирів. “Знання навіть кількох прийомів гоночної їзди допоможе водіям в їх життєвих і робочих ситуаціях”, – підкреслив Дюфур.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас