Вихід смартфона LG Nexus з платіжною системою Android Pay намічено на жовтень


Вихід смартфона LG Nexus з платіжною системою Android Pay намічено на жовтень

Південнокорейським ЗМІ стало відомо про плани місцевої компанії LG Electronics випустити черговий смартфон із серії Nexus.

Новинка отримає найсвіжішу версію операційної системи Android зі встановленим платіжним сервісом Android Pay.

Як повідомляє новинне агентство Yonhap з посиланням на галузеві джерела, анонс LG Nexus намічений на жовтень 2015 року. Це пристрій, що створюється у співпраці з Google, працюватиме на новій платформі Android M. Технічні характеристики продукту не називаються.

На даний момент на ринок випущено шість смартфонів під маркою Nexus. Їх розробниками, крім LG, були Samsung, Motorola і HTC. Особливостями таких моделей є використання «чистої» Android (без додаткових надбудов від виробників) і більш низька вартість у порівнянні з Android-апаратами великих брендів зі схожими специфікаціями.

Платіжна система Android Pay, яка очікується в новому LG Nexus, була представлена в кінці травня 2015 року разом з ОС Android M.

Сервіс, що використовує нарівні з Apple Pay технологію NFC, дозволяє здійснювати безпечні транзакції за рахунок створення віртуального номера для кожної прив’язаної банківської карти.

Конкурентом Android Pay є служба Samsung Pay, яка поки працює в експериментальному режимі, а офіційний запуск проекту очікується до кінця місяця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua