Китайська поліція закрила завод, що випустив підроблених iPhone на $19 млн


Китайська поліція закрила завод, що випустив підроблених iPhone на $19 млн

У Китаї поліцією Пекіна був закритий найбільший завод з виробництва підроблених смартфонів iPhone, чия продукція знайшла шлях навіть в США. В результаті було заарештовано 9 осіб з числа організаторів нелегального виробництва.

За даними агентства Reuters, цей завод випустив близько 41 тис. IPhone на загальну суму 120 млн юанів ($ 19 млн). Арешти і закриття заводу були вироблені в рамках кампанії по боротьбі з розкраданням інтелектуальної власності – Китай всерйоз вирішив позбутися репутації країни-притулку для контрафактних товарів.

Підпільне підприємство, організоване подружньою парою, мало шість виробничих ліній, на яких працювало кілька сотень працівників.

Фактично цей завод був закритий за наводкою американських правоохоронних органів, в чиє поле зору потрапили підроблені смартфони iPhone, що надійшли в США.

Підробка «яблучних» смартфонів для Китаю не новина. У 2011 році тут була розкрита подібна операція, хоча кількість конфіскованих апаратів тоді склало всього 200 штук, у той час як в ході нинішньої операції в Пекіні було вилучено 1400 iPhone.

Через високу популярність Apple в Китаї нерідко стикаєшся зі спробами реалізації підроблених «яблучних» пристроїв. Тут можна також зустріти підроблені магазини Apple, що вводять в оману покупців, нібито їх товари поставляються зі складу компанії з Купертіно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua