Bitcoin може стати новою резервною валютою


Bitcoin може стати новою резервною валютою

На сьогоднішній день в п’ятірку резервних валют, які використовуються центральними банками в якості інвестиційного активу, входять долар, євро, фунт, ієна і швейцарський франк.

У цей список давно планує потрапити китайська національна валюта юань, яка вже входить в ТОП-5 найбільш використовуваних грошових одиниць світу.

Однак ентузіасти Bitcoin вважають, що криптовалюта теж може стати засобом поповнення валютних резервів в центробанках різних країн.

У міру того, як вартість одного Bitcoin наближається до позначки $300, такі прогнози стають все більш ймовірними, вважає гендиректор найбільшого в світі Bitcoin-гаманця Coinbase.

На думку гендиректора Coinbase, Брайана Армстронга, протягом найближчих 10-15 років Bitcoin не тільки стане ще однією резервною валютою, але і займе місце долара США.

Гендиректор Coinbase зробив цю заяву на тлі новин з французького банку BNP Paribas, який готовий використовувати криптовалюту в інвестиційних фондах. Фінустанова вже тестує технологію і планує представити результати тестів найближчим часом.

“Це початок змін”, – сказав банківський консультант Патрік Баррон. – Федеральна резервна система США багато років займалася роздуванням долара, зниженням його купівельної спроможності по відношенню до інших товарів, в результаті чого багато торгові держави світу, при нагоді будуть раді перейти на іншу резервну валюту “.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua