Єврокомісія схвалила злиття Nokia і Alcatel-Lucent


Єврокомісія схвалила злиття Nokia і Alcatel-Lucent

Європейська комісія дозволила пропоноване придбання компанією Nokia компанії Alcatel-Lucent у відповідність з антимонопольним регламентом ЄС, йдеться в офіційному повідомленні ЄК.

“Обидві компанії є глобальними постачальниками телекомунікаційного устаткування і супутніх послуг, – наголошується в повідомленні. – Проте комісія прийшла до висновку, що угода не викличе заклопотаності в сенсі правил конкуренції, зокрема, тому що ці компанії не є близькими конкурентами, а після їх злиття на ринку залишиться цілий ряд сильних глобальних конкурентів “.

Розслідування Єврокомісії у зв’язку з цією угодою не виявило можливих труднощів для входження на ринок і розширення позицій на ньому нових або малих гравців, йдеться в повідомленні.

Єврокомісія зазначає, що Nokia має сильну присутність в Європейській економічній зоні, де Alcatel-Lucent не виступає великим гравцем, і, навпаки, Alcatel-Lucent має сильну присутність у Північній Америці, де діяльність Nokia дуже обмежена.

На ринку відповідних послуг діють і інші сильні компанії: Ericsson і Huawei. Разом з Nokia вони є основними гравцями в Європі.

Китайська ZTE і південнокорейська Samsung займають поки невеликі частки ринку, Єврокомісія вважає, що вони можуть рости. Відзначається, що Samsung буде грати більш значну роль в самому найближчому майбутньому у зв’язку з поширенням нових поколінь мобільного телекомунікаційного обладнання, зокрема, розгорнутих в даний час мереж 4G, а також систем зв’язку наступного покоління – 5G.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua