У поїздах "Інтерсіті" обіцяють знову запустити Wi-Fi, відсутній більше року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У поїздах "Інтерсіті" обіцяють знову запустити Wi-Fi, відсутній більше року

Технології&Авто
789
Інтернет-технологія Wi-Fi, яка не надається пасажирам “Інтерсіті” та “Інтерсіті +” вже більше року, буде запущена на всіх швидкісних поїздах до 31 серпня поточного року.
Про це повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський на своїй сторінці в Facebook.
“Закінчився тендер з надання послуги wifi на швидкісних поїздах. На трьох потягах Hyundai (HRSC-2-003, HRSC-2-008 і HRSC-2-009) вже встановлено обладнання для Wi-Fi і почалося тестування. До 31 серпня 2015 всі швидкісні поїзди будуть обладнані, і послуга включиться повноцінно”, – написав міністр.
Відзначимо, український оператор «Інтертелеком» став переможцем відкритого конкурсу з відбору постачальника послуг широкосмугового доступу до мережі Інтернет у швидкісних поїздах і до кінця серпня 2015 запустить Wi-Fi у складах «Інтерсіті» і «Інтерсіті +».
«Укрзалізниця» з лютого 2014 припинила надання послуг доступу до мережі Інтернет за бездротовою технологією Wi-Fi в швидкісних поїздах «Інтерсіті» і «Інтерсіті +». Відсутність Інтернету в швидкісних поїздах було однією з головних причин скарг з боку пасажирів на сайті відомства. При цьому «Укрзалізниця» довгий час не пояснювала причину повного припинення доступу до мережі.
Наприкінці минулого року залізничний монополіст заявив, що УЗ прийняла рішення тимчасово припинити надання Wi-Fi в поїздах через неякісну роботу провайдера даної послуги, який не зміг забезпечити надання доступу до Інтернету на необхідному рівні (з достатньою пропускною здатністю, стійким і стабільним зв’язком ).
У середині травня поточного року УЗ оголосила конкурс із залучення операторів зв’язку для поновлення в поїздах «Інтерсіті +» послуги доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi, яка не надається пасажирам вже більше року.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас