BlackBerry купує розробника комунікаційних систем для державних органів


BlackBerry купує розробника комунікаційних систем для державних органів

BlackBerry оголосила про придбання AtHoc, каліфорнійської компанії-розробника термінових тривожних комунікаційних систем для державних органів, військових структур та інших організацій.

Програмне забезпечення AtHoc розроблено для того, щоб забезпечити обмін “особливо важливою інформацією про події у режимі реального часу”.

Безпечна програмна платформа забезпечує стійкий обмін невідкладною інформацією між пристроями, організаціями та населенням.

AtHoc також є і крос-платформою, з підтримкою на iOS, Android, ПК, радіо, IP-телефонії, ППК і датчиків.

Вся суть цієї платформи полягає в передачі важливої ​​інформації, незалежно від її кінцевого пункту. Компанія вже працює з Міністерством Оборони США та Агентством національної безпеки, так що на даний момент вона володіє вражаючим послужним списком.

Технології AtHoc будуть інтегровані в корпоративний портфель BlackBerry, включаючи і BBM Meetings – орієнтовану на бізнесменів версію популярного месенджера компанії.

Це дозволить використовувати передачу відео або повідомлень для забезпечення співробітництва в реальному часі з метою запобігання критичних ситуацій.

“AtHoc і BlackBerry поділяють спільне бачення безпечного світу,” – говорить Гай Міaснік, президент і виконавчий директор компанії AtHoc.

“Такі установи, як федеральні і територіальні відомства, комерційні підприємства залежать від якісного зв’язку, яку надає AtHoc. Стаючи частиною BlackBerry, нам випадає шанс розвиватися більш активно для того, щоб розширити глобальну досяжність і представити нові додатки для платформи AtHoc, і в той же час продовжувати працювати на наш уряд і корпоративних клієнтів”. Перед інтеграцією продуктів і персоналу компанії також повинні завершити сам процес придбання, який проходитиме на звичайних умовах. Очікується, що операція буде завершена в третьому фінансовому кварталі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua