0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's пояснило, чому відкликало рейтинги ОТП Банку


Moody's пояснило, чому відкликало рейтинги ОТП Банку

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service відкликало рейтинги ПАТОТП Банк” (Київ) з бізнес-причин агентства, повідомляється в прес-релізі Moody’s.

Згідно з документом, вказана дія стосується: довгострокового рейтингу депозитів в національній валюті на рівні “Caa2”, довгострокового рейтингу депозитів в іноземній валюті на рівні “Ca”, короткострокового рейтингу депозитів в національній та іноземній валюті Not Prime, довгострокового ризику контрагента на рівні “Caa3 ( cr) “, короткострокового ризику контрагента – Not Prime (cr), довгострокового рейтингу депозитів за національною шкалою на рівні” В3.ua “, базової оцінки кредитоспроможності (BCA) на рівні” ca “і скоригованого BCA на рівні” caa2 “.

ОТП Банк (раніше – “Райффайзенбанк Україна”) заснований в 1998 році. Його єдиним акціонером є угорський OTP Bank Plc. ОТП Банк входить до банківської групи ОТП, до складу якої також входять ТОВОТП Факторинг Україна”, ТОВКУАОТП Капітал “, ТОВОТП Лізинг “і ТОВОТП Кредит “.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2015 року з розміром загальних активів ОТП Банк займав 13-е місце (24,099 млрд грн) серед 133 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ОТП Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua