Аеропорти Європи обслужили рекордний пасажиропотік у 2014 році


Аеропорти Європи обслужили рекордний пасажиропотік у 2014 році

У 2014 році досягнуто рекордна кількість пасажирів, які користуються послугами аеропортів в Європі, – 1,82 мільярда пасажирів.

Вперше з 2006 року потік пасажирів в Євросоюзі випередив потік аеропорт не ЄС, передає The Baltic Course з посиланням на LETA / ELTA.

Відомості про пасажиропотік були представлені на 25-й щорічній Генеральній асамблеї міжнародних аеропортів ACI Europe в Празі.

У 2014 році аеропорти Європи додатково обслужили 160 мільйонів пасажирів, тому минулого року повітряний рух помітно випередило зростання економіки в Європі.

Цього року рух пасажирів також залишається динамічним, з січня воно зросло на 4,6% незважаючи на конфлікт між Росією та Україною.

Найбільше відзначилися аеропорти Греції, Румунії, Ірландії, Португалії, Литви, Угорщини та Бельгії. Фінансові результати аеропортів покращуються – середній повернення інвестованого в цей сектор капіталу (ROIC) досягає 6,8% і, по суті, відповідає витратам капіталу.

Але аеропорти ЄС і єврозони все ще не дають такого доходу, який влаштував би акціонерів, оскільки ROIC значно менше і досягає відповідно 5,7% і 5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua