Німеччина буде виробляти чіп для українського паспорта громадянина у вигляді ID-карти


Німеччина буде виробляти чіп для українського паспорта громадянина у вигляді ID-карти

Німецька компанія “Інфінеон Технолоджіс” вироблятиме безконтактні чіпи для нового паспорта громадянина України у формі пластикової ID-карти.

Про це повідомили в прес-службі ДП “Поліграфічний комбінат” Україна “по виготовленню цінних паперів”.

“Виробником безконтактних чіпів для нового паспорта громадянина України у формі пластикової ID-карти стане німецька компанія” Інфінеон Технолоджіс “, яка є однією з найбільших виробників чіпів в європейській індустрії”, – повідомили на підприємстві.

Як відзначили в прес-службі компанії, відповідно до чинного законодавства в безконтактний чіп нового паспорта громадянина України буде вноситися інформація, що знаходиться на сторінці даних документа, біометричні дані, параметри особи, а також дані щодо забезпечення захисту інформації відповідно до рекомендацій ІКАО (Міжнародної організації цивільної авіації).

Директор поліграфічного комбінату “Україна” Максим Степанов упевнений, що новий паспорт громадянина України у формі ID-карти не поступатиметься якістю і надійностю захисту даних європейським ідентифікаційним документам.

За його словами, особливості вибраного безконтактного чіпа для нового паспорта полягають в тому, що крім функцій інтегрованого захисту та цифрової безпеки, чіпи “Інфінеон” серії SLE78 будуть містити флеш-пам’ять, яка дозволить уповноваженим органам вносити додаткову змінну інформацію (наприклад, з електронного цифрового підпису) навіть після видачі документа. Завдяки такій гнучкій технології, існує можливість додавати сервіси та послуги, визначені законодавством, протягом усього періоду експлуатації паспорта громадянина України нового зразка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua