Ferrari відкликає суперкари через проблеми з подушками безпеки


Ferrari відкликає суперкари через проблеми з подушками безпеки

Компанія Ferrari змушена ініціювати відкликання ряду спортивних автомобілів модельного ряду 2015 року. Причина – проблема з подушкою безпеки з боку водія.

Повідомляється, що подушка може бути встановлена в неправильній орієнтації, через що зростає ризик травм автомобіліста в разі дорожньо-транспортної пригоди. Особливо наголошується, що на сьогоднішній день каліцтв або смертельних випадків, пов’язаних з проблемою, зафіксовано не було. Тим не менш, дилери призупиняють продажу машин, потенційно схильних до дефекту.

Проблема зачіпає суперкари 458 Italia, FF, F12 berlinetta, 458 Spider, 458 Speciale, Speciale A, California T і LaFerrari, що зійшли з конвеєра в період з грудня 2014-го по квітень 2015 року. Всього відкликанню підлягає більше 800 автомобілів.

Варто підкреслити, що некоректно встановлені подушки безпеки зроблені японською компанією Takata. Однак даному у разі проблема не має відношення до гучного дефекту з нагнітачами, який зачіпає в цілому близько 53 млн машин, реалізованих по всьому світу. Нагадаємо, що бракований елемент може провокувати вибух при спрацьовуванні подушки Takata, через що люди, що знаходяться всередині салону, ризикують отримати осколкові поранення. Браковані нагнітачі встановлювалися такими виробниками, як Honda, Nissan, Fiat Chrysler, Toyota, BMW, Mazda, Ford, General Motors, Subaru і Mitsubishi

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua