Рада хоче дозволити в Одеській області проводити реконструкцію доріг за кошти від митниці


Рада хоче дозволити в Одеській області проводити реконструкцію доріг за кошти від митниці

Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроект №2315 “Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення”. За відповідне рішення проголосував 241 нардеп при 226 мінімально необхідних.

Разом з тим, депутати відмовилися прийняти цей документ в цілому. За відповідне рішення проголосували тільки 182 парламентарія.

Як заявив народний депутат з фракції “Блок Петра Порошенка”, представник Президента в парламенті Степан Кубів, даний законопроект, поданий до парламенту Президентом України Петром Порошенком, передбачає експеримент в Одеській області, згідно з яким 50% від суми перевищення щомісячних митних платежів спрямовуються на ремонт і реконструкцію доріг загального користування державного значення.

Так, законопроект пропонує доповнити розділ VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України (далі – Кодекс) новим пунктом 12-2, згідно з яким встановлюється, що в порядку експерименту в Одеській області з фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса – Рені (на Бухарест) (М-15), у Волинській та Львівській областях з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24) 50% від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що стягуються при митному оформленні товарів на територіях відповідно Одеській, Волинській та Львівської областей, направляються у спеціальні фонди відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України.

Передбачається, що відповідний закон має набути чинності в перший день місяця, наступного за місяцем його опублікування, і втратити силу з 1 січня 2017 р.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що частина коштів від одеської митниці буде спрямована на будівництво дороги Одеса-Белград-Рені.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua