Boeing запатентувала лазерний двигун


Boeing запатентувала лазерний двигун

Американська корпорація Boeing Company оформила патент на двигун нового покоління, який використовує лазери і радіоактивні матеріали і призначений для високошвидкісного пересування літаків, реактивних снарядів, ракет і навіть космічних кораблів.

Подача патентної заявки ще не означає, що компанія має в своєму розпорядженні таким двигуном. Вона лише закріплює за собою якусь ідею в загальному вигляді і поки лише на концептуальній стадії працює над реалізацією свого проекту. Як припускають розробники, лазери будуть перетворювати в пароподібний стан радіоактивні матеріали, викликаючи реакцію термоядерного синтезу. Водень і гелій в такій системі є субпродуктами вихлопу, і вони будуть виводитися в тильній частині машини під високим тиском. При цьому буде формуватися тяга.

Нагадаємо, Boeing цікавиться лазерами не тільки для створення двигуна майбутнього.

У березні вона також подала патентну заявку на ще один винахід – нову технологію захисту транспортних засобів (і, можливо, навіть будівель) від ударної хвилі бойових снарядів за допомогою генерованого лазерами силового поля і плазми.

На цьому фантастичні мрії компанії не закінчуються. На початку цього місяця вона також представила концепт лазерної гармати, за допомогою якої літаки зможуть вражати цілі на відстані 22 миль (35 км) і більше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua