SWIFT виділить гроші на розробку застосування криптотехнологій


SWIFT виділить гроші на розробку застосування криптотехнологій

Великий науково-дослідний центр в області фінансових інструментів SWIFT Institute оголосив про конкурс для фахівців у сфері криптотехнологій.

Переможець отримає грант у розмірі 15 тис. євро на дослідження можливості застосування Blockchain на ринках цінних паперів.

Незважаючи на те, що Blockchain найчастіше асоціюється з Bitcoin, провідні гравці ринку цінних паперів теж зацікавлені в інтеграції цієї технології.

Незважаючи на явні переваги Blockchain (швидку, необоротну і прозору обробку платежів), а також те, що провідні біржі та банки світу вже тестують цю технологію, у SWIFT є питання до безпеки цієї системи.

SWIFT звернувся до допомоги дослідників, щоб отримати відповіді на наступні питання: Як буде виглядати життєвий цикл операції з цінними паперами в Blockchain, у порівнянні з сьогоднішньою процедурою і яка оптимальна конструкція системи обробки транзакцій за участю цінних паперів на основі розподіленої мережі і blockchain.

Компанію цікавить, чи буде ця система повторювати існуючий цикл, або виключить з нього деякі кроки, чи будуть такі транзакції миттєвими і як ці зміни вплинуть на традиційних посередників.

Крім того, SWIFT планує дізнатися, чи зможуть інші гравці ринку брати участь в угодах з цінними паперами, якщо вони будуть проходити в Blockchain, які наслідки обробки частини угод через blockchain, а частини – через традиційні системи і які витрати і ризики пов’язані з операціями з цінними паперами на Blockchain.

Також компанія задається питаннями про те, хто буде нести витрати по створенню глобального навколишнього середовища Blockchain для індустрії цінних паперів, і хто отримає прибуток від економною роботи системи; які технології необхідні для створення глобальної мережі обробки транзакцій з використанням Blockchain і як це співвідноситься з існуючою системою.

Нагадаємо, минулого року SWIFT Institute вже запускав програму грантової підтримки вивчення криптовалют і пропонував 15 тисяч євро для виконання наступних завдань:

- Проаналізувати причини, за якими криптовалюти виявилися настільки феноменальними;

- Отримати більше наукових даних про біткоіни, як однієї з найпоширеніших цифрових валют.

Block chain є публічною базою всіх транзакцій, коли-небудь зроблених в системі Bitcoin. Використовуючи цю базу, кожен користувач має можливість дізнатися, яка кількість Bitcoin належала якомусь конкретному адресу в певний відрізок часу. База підтримується за допомогою розподілених зусиль багатьох майнерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua