ХТЗ планує восени запустити серійне виробництво тракторів з двигуном Volvo


ХТЗ планує восени запустити серійне виробництво тракторів з двигуном Volvo

ПАТ “Харківський тракторний завод” планує восени запустити серійне виробництво тракторів з двигуном Volvo, повідомив гендиректор підприємства Владислав Губін.

“Угода з Volvo Penta підписана в лютому. Зараз двигуни – на території заводу, збираються дослідні зразки. Мета – з осені почати серійне виробництво”, – сказав він на прес-конференції.

“В даний час Volvo Penta має досить серйозні позиції на Африканському континенті, а ми розглядаємо цей континент як джерело зростання наших продажів і постачань техніки”, – додав гендиректор.

ХТЗ випускає колісні та гусеничні трактори, а також дорожньо-будівельну техніку на базі тракторів.

Підприємство в 2014 році виробило і реалізувало 1,455 тис. тракторів, що на 10,4%, або на 137 од., більше, ніж роком раніше. У 2015 році планує реалізувати більше 2 тис. тракторів (на 37,5% більше).

Торік ХТЗ продавав трактори більш ніж в 30 країн світу, був присутнім на ринках Європи, Азії, Африки та країн Латинської Америки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua