Lego відмовиться від пластику ABS на основі нафти


Lego відмовиться від пластику ABS на основі нафти

Протягом декількох десятиліть компанія Lego займається випуском пластикових іграшок та конструкторів. Але в майбутньому в компанії мають намір відмовитися від використання пластику ABS (acrylonitrile-butadiene-styrene – акрилонитрил-бутадієн-стирол) на основі нафти. Повністю відмовитися від цього матеріалу планується до 2030 року.

Завдяки відмові від використання ABS-пластика керівництво Lego має намір знизити шкоду, яка завдається природі. Велика частина викидів CO2 компанії припадає на непряму її діяльність – ще до отримання матеріалу на фабриці компанії. Близько 3/4 всіх викидів вуглецю пов’язано з видобутком і переробкою нафти. Тому інші екологічні програми, пов’язані з використанням відновлюваних джерел енергії або більш безпечних для природи картонних упаковок, не дозволяють домогтися істотного прогресу в зниженні викидів шкідливих речовин.

Три роки тому компанія поставила перед собою мету – перейти на альтернативні матеріали для кубиків до 2030 року. Ця задача виявилася досить важкою і вимагає істотних фінансових витрат. Близько $ 150 млн було виділено на створення нового дослідницького центру. Він відкриється в 2016 році і налічуватиме близько 100 співробітників. Цей центр буде займатися розробкою екологічно стійких матеріалів для іграшок і пакувальних матеріалів. Планується, що кубики будуть виглядати і відчуватися на дотик як і колись, а пластик залишиться основним матеріалом для іграшок, але для його виготовлення не буде використовуватися нафту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua