Дивитися YouTube на смартфоні і планшеті тепер можна з частотою 60 fps


Дивитися YouTube на смартфоні і планшеті тепер можна з частотою 60 fps

Незважаючи на те, що така можливість для десктопної версії YouTube була представлена ще восени минулого року, в офіційному додатку відеохостингу для iOS і Android програвання відео з частотою кадрів 60fps з’явилося тільки зараз.

Крім офіційного клієнта YouTube для iOS і Android, така опція доступна також на Apple TV, ігрових консолях PS3 і PS4.

Зміни в налаштуваннях якості відео були внесені на стороні відеохостингу, ніяких оновлень користувачам встановлювати не потрібно. Використання сторонніх додатків або браузера в мобільному пристрої не передбачає можливість перегляду контенту з частотою 60fps.

В YouTube підтвердили, що підтримка відео високої якості з частотою 60 кадрів в секунду реалізована тільки для відеоконтенту, але не для “живих” трансляцій. Нагадаємо, що перегляд прямих трансляцій в 60fps стало можливим в десктопній версії YouTube в травні цього року. Для мобільних пристроїв таке питання на поточний момент не обговорюється.

60 кадрів в секунду може здатися зайвим для перегляду звичайних відеороликів і фільмів, для яких буде достатньо 30 і навіть 24 кадру в секунду. Однак для геймерів 60fps де-факто стає стандартом. Тому, не дивно, що відеохостинг містить велику кількість відео в даному форматі з геймплеєм тієї чи іншої гри.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua