"Київстар" почав тестування 3G в 6 обласних центрах України


"Київстар" почав тестування 3G в 6 обласних центрах України

“Київстар” почав масштабні технічні випробування мережі нового покоління в шести обласних центрах України – Вінниці, Івано-Франківську, Полтаві, Рівному, Хмельницькому і Тернополі, включаючи 60 інших населених пунктів у приміській зоні.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Як зазначається, слідом за Києвом, Львовом та Одесою, послуги 3G скоро стануть доступні ще в 6 обласних центрах – Вінниці, Івано-Франківську, Полтаві, Рівному, Тернополі та Хмельницькому.

30 червня в цих містах, а також у місті Умань (Черкаська область), розпочато тестові випробування в мережі швидкісної мобільної передачі даних.

Крім вищезгаданих обласних центрів, доступ до послуг 3G в тестовому режимі буде відкритий ще в близько 60 населених пунктах приміської зони цих міст.

На етапі тестових випробувань доступ до 3G-мережі отримають 2% випадково обраних абонентів. Їм прийде повідомлення із запрошенням приєднатися до тестування.
Користування зв’язком в мережі 3G оплачується згідно з їх поточним тарифним планом.

Після завершення тестових випробувань всі абоненти отримають доступ до послуг мобільної передачі даних на швидкості до 42 Мбіт / с.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Київстар
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua