Google допоможе LG з просуванням OLED-телевізорів


Google допоможе LG з просуванням OLED-телевізорів

Корпорація LG Electronics є одним з небагатьох виробників телевізорів, який вирішив зберегти серійне виробництво пристроїв з дисплеями на органічних світлодіодах (OLED). Більше того, південнокорейський виробник продовжує активно просувати цю продукцію.

Компанія буде співпрацювати з Google в рамках просування OLED-телевізорів. У них з’явиться прямий доступ до відеохостингу YouTube і деяким іншим сервісам інтернет-гіганта, за допомогою яких LG має намір підвищити популярність своїх апаратів.

В LG сподіваються, що за рахунок співпраці з Google та інших заходів, спрямованих на просування OLED TV, компанія зможе збільшити продажі цих пристроїв, тим більше що вони орієнтовані на користувачів телевізорів високого рівня, число яких по всьому світу вимірюється 100 млн.

OLED-технологія вважається найбільш перспективною для створення екранів наступного покоління, оскільки вона забезпечує більш яскраве і чітке зображення в порівнянні з ЖК ТВ. На сьогоднішній день LG є найбільшим виробником OLED TV, в той час як її співвітчизниця і конкурент Samsung Electronics, а також Sony зосередили увагу на моделях з підтримкою надвисокої роздільної здатності (UHD).

Головною перешкодою на шляху масового поширення OLED TV є дорожнеча, хоча LG продовжує знижувати ціни на ці телевізори. Так, у квітні 55-дюймова OLED-модель подешевшала на $1500 – до $2500.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua