1543
Два вихідця з України потрапили в список 50 найвпливовіших IT-підприємців Європи
— Технології&Авто
Відразу два вихідця з України увірвалися в рейтинг Топ-50 IT-підприємців Європи, який оприлюднило авторитетне видання Financial Times.
Засновник WhatsApp Ян Кум розташувався на другій позиції рейтингу, а Макс Левчин, за плечима якого участь у таких проектах як PayPal, Yelp, Slide і Affirm, зайняв 11-у позицію. А очолив список швед Деніел Ек, співзасновник Spotify.
Найбільше номінантів потрапили в рейтинг від Великої Британії: 21 людина. На другому місці Швеція (6 номінантів), на третьому Франція (5 номінантів). Від Росії в рейтинг також потрапили два номінанти – співзасновник “Яндекс” Аркадій Волож посів четверте місце, а засновник однойменного антивіруса Євген Касперський – 16-е місце.
У рейтингу брали участь тільки європейці чи ті, хто проживає в Європі, які очолювали або заснували технологічний бізнес і досі активно працюють у сфері IT або підприємництва. Таким чином, з рейтингу викреслили співзасновників Skype, ARM і Autonomy, які відійшли від справ.
Це далеко не перший рейтинг, в якому фігурують Левчин і Кум. У різні роки кожен з них потрапляли в рейтинг «40 до 40» (40 успішних молодше 40 років) культового журналу Fortune.
За матеріалами: Financial Times
Поділитися новиною
Також за темою
Microsoft вбудувала безоплатний ШІ Copilot Chat у Word, Excel та інші застосунки
Європейські альтернативи Starlink потребують фінансової підтримки від ЄС
CEO Zoom вважає, що ШІ скоротить робочий тиждень до 3 днів
Google інвестує £5 мільярдів у штучний інтелект у Британії
Скільки можна заощадити, встановивши ГБО на авто
Утилізація авто: які моделі найчастіше відправляли «під прес» у серпні