0 800 307 555
0 800 307 555

«Київстар» почав тестувати 3G в 5 містах-супутниках Києва


«Київстар» почав тестувати 3G в 5 містах-супутниках Києва

«Київстар» продовжує розвивати мережу 3G в Україні. Після запуску мережі в Києві та передмісті, включаючи міста-супутники Бровари, Бориспіль, Вишгород і Вишневе, розпочато технічне тестування ще в 5 містах Київської області. Це Ірпінь, Фастів, а також Обухів, Боярка та Буча, включаючи передмістя. Мережа в цих містах вже побудована; тепер технічні фахівці проводять її налаштування та налагодження параметрів для забезпечення клієнтам найкращої якості зв’язку та повного покриття міст.

У цих населених пунктах 2% абонентів, обраних випадковим чином, отримують доступ до 3G-мережі. Їм прийде повідомлення із запрошенням приєднатися до тестування. Для таких клієнтів користування зв’язком буде коштувати згідно їх поточним тарифним планом.

3G-мережу «Київстар» вже доступна всім клієнтам для користування в Києві і більше 20 населених пунктах Київської області, а також у Львові та двох містах пригорода. Компанія прагне покрити 3G-мережею як великі міста, так і невеликі населені пункти в найкоротші терміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Київстар
Опитування
В Контексті Finance.ua