SpaceX планує побудувати надзвуковий пасажирський поїзд


SpaceX планує побудувати надзвуковий пасажирський поїзд

Президент компаній SpaceX, Tesla і PayPal, Елон Маск, заявив про свій намір побудувати “Гіперлуп” (Hyperloop), який буде використовуватися для надшвидкісного пасажирського сполучення між Лос-Анжелесом і Сан-Франциско.

Маск оголосив про початок конкурсу на розробку спеціального пасажирського модуля, який буде пересуватися по трубі з низьким тиском, використовуючи ефект повітряної подушки, що зможе забезпечити рух з практично надзвуковою швидкістю.

На даний момент робота над втіленням ідеї в життя йде за двома напрямками. Hyperloop Transportation Technologies працює над побудовою пробного відрізка труби довжиною в 5 миль, у той час як Hyperloop technologies розробляє обладнання, яке буде забезпечувати функціонування проекту.

У заяві компанії SpaceX сказано, що “ми дуже раді, що кілька приватних компаній зважилися на розробку даного проекту. Оскільки ми самі не змогли розробити комерційний варіант Гіперлупа, ми зацікавлені в допомозі, яка дозволить створити функціональний прототип пристрою”.

Вперше Маск озвучив пропозицію про створення даного пристрою в 2013 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua