2265
Канада допоможе «Антонову» збирати літаки
— Технології&Авто
Підприємства-лідери канадської авіаційної промисловості братимуть участь у відновленні авіабудування України.
Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.
Відповідних домовленостей українська делегація досягла на конференції та виставці CANSEC, яку проводила Асоціація безпеки та оборонної промисловості Канади.
“Сторони провели переговори з такими гігантами канадської авіаційної індустрії, як Bombardier, Pratt & Whitney, CAE, Magellan Aerospace, Bell Helicopter (MTL), Esterline CMC Electronics та іншими, наголосивши на вигідності співпраці для обох країн”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що навесні цього року ДП «Антонов» рішенням КМУ було передано в управління ДК «Укроборонпром».
4 липня 2014 року підприємство очолив Роман Романов – випускник Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ), де він здобув ступінь магістра МВА.
За результатами його піврічної роботи концерн розпочав поглиблену співпрацю з оборонними підприємствами країн-членів НАТО.
За період з липня по грудень 2014 року до списку міжнародних партнерів концерну додалося 20 нових країн. Концерн розпочав переговори про співпрацю з такими компаніями, як Airbus, Textron, Lockheed Martin, BAE Systems, Thales.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Ринок електромобілів України у 2025 році встановив історичний рекорд
Volvo відкликає понад 400 тис. автомобілів у США через проблеми з камерою заднього виду
На CES 2026 представили ігрові навушники з відстеженням мозкової активності
Прогнози щодо ШІ змінюються: ризики для людства відкладаються
Samsung попереджає про зростання цін через дорожчу пам’ять
Ford у 2026 році запустить ШІ-асистента для своїх авто
